Home Události Velký horoskop na toto léto: Koho čeká láska i dobrodružství, a které...

Velký horoskop na toto léto: Koho čeká láska i dobrodružství, a které znamení zrada?

3

Vysněné léto, dovolené a prázdniny jsou konečně tady! Co nám na ten čas nadělili hvězdy?

Pro mnohé z nás je to nejkrásnější období roku. Co zajímavé na nás čeká během následujících dvou měsíců? Prozradíme vám to nejdůležitější, na co se můžete těšit v lásce, vztazích a v letních dobrodružstvích. Přečtěte si náš letní horoskop, ale nezapomeňte ani na další články podle znamení v naší astrologii.

Beran
Červenec se ponese ve znamení nudy. Tento měsíc se nic významné neděje a vy budete mít co dělat, abyste měli alespoň nějaký společenský život. Srpen se už rozjede v plném proudu. Na tento měsíc si rezervujte i dovolenou a naplánujte si méně pracovních povinností.

láska

Obvykle se nenecháte přemluvit na seznamku, protože vám tento styl poznávání nového partnera nevyhovuje. Nyní však budete potřebovat změnu a dáte i na takové dobrodružství. Ne všechny setkání vyjdou podle vašich představ, ale na konci léta byste měli najít muže svých snů.

vztahy

Nepouštějte se do žádných konfliktů, zejména ne s někým z rodiny. Musíte držet emoce na uzdě, abyste si nepokazili příjemné dny, které na vás čekají. Buďte vstřícnější, více si vzájemně pomáhejte a ještě více posilněte pouto mezi vámi.

dobrodružství

Máte chuť podniknout něco bláznivé, ale zatáhněte ještě na chvilku brzdu. Vaše dobrodružství by nemuseli dopadnout dobře. Hrozí vám zejména riziko úrazů. Proto buďte opatrné a ušetřete si takové výstřelky až na druhou polovinu prázdnin.

Měsíční horoskop pro Berany na měsíc červenec čtěte zde >>

Býk
Zklame vás pár lidí, proto vám hrozí, že budete tento rok bez dovolené. Jelikož ji potřebujete více než kdykoliv předtím, tak se pustíte do hledání nějaké vhodné parťačku. Náhodně se seznámíte s osobou, se kterou se právě po této společné cestě stanete nejlepšími kamarádkami.

láska

Chcete něco víc než jen lásku. Vy toužíte najít svou spřízněnou duši a kvůli tomu budete zvažovat, zda má váš aktuální vztah smysl. Naznačíte partnerovi, že by se měl více snažit a také o vás trochu zabojovat. Dosud jste to byli vy, kdo více miloval a méně dostával. Nyní chcete cítit totéž i od něj.

vztahy

Podaří se vám seznámit se spoustou zajímavých lidí. Toto léto se bude pro vás nést zejména ve znamení setkávání a nabývání kontaktů. Měli byste si proto naplánovat co nejvíce akcí, jděte stále někde ven a najděte opět to vzrušení, které jste znali v minulosti.

dobrodružství

Nejste přirozeně dobrodružné typy, ale někdy vás lechtá fantazie, jak by vypadaly některé vaše příběhy, kdybyste přikývli na návrhy odvážnějších kamarádů. Nyní byste měli přestat fantazírovat, více se angažujte a odnášejte si z tohoto léta nezapomenutelné zážitky.

Měsíční horoskop pro Býkov na červenec čtěte zde >>

Blíženci
Červenec a srpen se u vás ponesou ve znamení změn. Na některé budete připravené a budete je očekávat. Jiné vám dají pořádně zabrat, ale nakonec je zvládnete bravurně. August ovlivní zajímavé pracovní příležitosti. Přizpůsobte tomu i dovolenou, kterou byste měli mít čím dříve.

láska

I když jste romantické duše, nikdy jste nebyli zastánkyně letních lásek. Bojíte se zlomeného srdce, které by po nich zůstalo jako jediná vzpomínka. Držte se tohoto pravidla i tentokrát, abyste neudělali chybu, která by vás mohla mrzet celý život.

vztahy

Zlepší se vám vztahy se sousedy. S některými dokonce navážete velice nová přátelství a vytvoříte si mezi sebou pevnější pouto. Podaří se vám urovnat jednu hádku s vaší kolegyní. Velmi jste si nesedli, ale dohodněte se na vzájemném respektování bez podkopávání nohou.

dobrodružství

Těch budete mít nepočítaně a týkat se budou právě vašich změn. Nechte se přesvědčit od vašich blízkých a pusťte se do nečekaných dobrodružství. Nemůžete stále lpět na vašich zásadách. Někdy se musíte uvolnit a dopřát si více zábavy.

Měsíční horoskop pro blížence na červenec čtěte zde >>

Rak
Čeká na vás léto ve velkém stylu. Samy jste si naplánovali nějaké akce a výlety, ale ještě vás překvapí i vaše kamarádky. Těšte se na spoustu zábavy, vodních radovánek, drinků a slunce. Budou to pro vás dva měsíce snů, které si budete dokonale užívat.

láska

Tak jak se říká, láska je toto léto všude kolem vás. Pokud nemáte dosud stabilní vztah, stačí se jen dobře poohlédnout a vybírat. Nebojte se domluvit si i víc rande. Když vám nějaké setkání nevyjdou, pak určitě najdete někoho, s kým se budete cítit fantasticky.

vztahy

Nikdo a nic vás během následujících měsíců nevykolejí. Budete zářit, proto se nenecháte vtáhnout do žádných sporů. Naopak, ještě se vám i podaří urovnat některé pošramocené vztahy. Dejte si však pozor na falešných přátel, kteří vás mohou na konci srpna velmi zklamat.

dobrodružství

Tentokrát vás nebude nikdo namlouvat na žádné dobrodružství, protože vy bu

dete iniciátorkami všech bláznivých plánů. Nenecháte si ujít žádnou příležitost k tomu, abyste se dobře zabavili. Když tedy dostanete nějaký skvělý nápad, hned ho zrealizujete.

Měsíční horoskop pro Rakov na červenec čtěte zde >>

Lev
Začátek léta se ponese v opatrném tónu. Budete mít pocit, že nemáte žádnou energii a nejraději byste odešli někde na samotu, kde vám dá každý klid. Pak se však v polovině července stane jedna událost, která zcela změní vaše myšlení. Od tohoto momentu se nastartují týdny plné krásných zážitků.

láska

Pamatujete si ještě na pohádku o princezně a žabák? V takové romantické realitě se ocitnete i vy. Máte ve své blízkosti fantastického chlapa, jen se na něj takto nechcete dívat. No až když ho políbíte, přemění se na vašeho vysněného prince, který vám splní vše, co vám uvidí na očích.

vztahy

Připravte se na spoustu stretávok s přáteli, se kterými jste se neviděli pár let. Už jste zapomněli na to, jaké pevné byly vaše vztahy a jaké zážitky jste spolu měli. Proto byste měli zapracovat na tom, abyste se setkávaly častěji a navázaly na to, co se kdysi z nejasných příčin ukončilo.

dobrodružství

Někdy vám chybí odvaha pustit se do odvážnějších činů. Naštěstí budete mít po celé léto u sebe člověka, který vás v ten správný moment motivuje k tomu, abyste se trošku odvázali. Vašim největším dobrodružstvím bude dovolená, která vyjde nad vaše očekávání.

Měsíční horoskop pro Lvy na červenec čtěte zde >>

Panna
Připravte si diář a začněte si do něj evidovat veškeré aktivity, které na vás čekají. Už od prvních červencových dní se vám začne pobízet jedna zajímavá akce za druhou. Proto byste si měli užít léto plné krásných zážitků, ale především setkání se zajímavými lidmi.

láska

Od přátelství až ke velké lásce. Tak se bude vyvíjet váš nejnovější vztah. Nemysleli jste si, že byste někdy mohli skončit spolu. Osud je však často překvapivý a tentokrát vám přinese další pěknou výzvu. Zamilujete se do svého kamaráda, který se zřejmě stane vaším osudovým partnerem.

vztahy

Líbí se vám, když se můžete seznamovat s novými lidmi. Obohacují váš život a vždy se od nich naučíte něco zajímavého. Vedle toho nikdy nezapomínejte ani na své věrné přátel. Ti budou při vás stát po celý život, ne pouze během jednoho večírku nebo léta.

dobrodružství

Už váš vzrušující společenský život bude jedním velkým dobrodružstvím. Mnozí by vám mohli závidět a vy si to budete užívat plnými doušky. Toto léto se ponese ve vašem znamení, tak rozpoutejte kolem sebe pořádnou party.

Měsíční horoskop pro Panny na červenec čtěte zde >>

FOTOGALERIE
Hanna Weig, summer, beach
Zdroj: Profimedia
váhy
Těšíte se na příjemné léto, ale nakonec vás zastihne v plném pracovním nasazení. Hned na jeho začátku čekejte vzrušující události ve vaší kariéře. Můžete dostat novou lepší pozici, nadřízení do vás vloží více důvěry nebo si finančně přilepšíte. No kvůli tomu musíte více času trávit v práci jako s přáteli.

láska

Nechcete se vázat a toto léto si užijete jen krátkými flirtovat. Pokud si najdete vztah, tak si předem přesně stanovte pravidla. Nechcete přece dopustit, abyste někomu zlomili srdce a nakonec vzpomínali na ty krásné týdny ve špatném. Buďte upřímné a když chcete jen chvilkovou známost, mluvte o tom na rovinu.

vztahy

Během těchto týdnů ještě více pochopíte, jak mnoho pro vás znamená rodina. Čeká na vás několik společných akcí, spoustu zábavy a zážitků k nezaplacení. Díky tomu se ještě více zlepší váš vztah a budete si jeden pro druhého vzácnější.

dobrodružství

Jelikož do popředí půjde vaše práce, tak na takové zábavky nebudete mít čas. No nezoufejte. Vy dřete teď, ale vaše podzim se bude nést ve znamení hned několika skvělých akcí. Navíc tehdy můžete těžit už ze své lepší pozice v zaměstnání, z níž vyplyne pár výhod i pro vaše soukromí.

Měsíční horoskop pro Váhy na červenec čtěte zde >>

štír
Chcete, aby toto léto bylo úplně jiné. Proto se nebojíte udělat pár kroků mimo vaši komfortní zónu. Bude to důležitá změna ve vašem životě a můžete za to vděčit právě své odhodlanosti. Zapamatujte si tento úžasný pocit, abyste dokázali být tak smělé iv jiných situacích.

láska

Nehledáte velkou lásku. Možná jste i po těžkém rozchodu a toužíte zůstat samy. Pokud to je pro vás důležité, dopřejte si pár týdnů bez závazků. No konec léta už prožijte intenzivním hledáním partnera. Potřebujete strávit podzim ve společnosti milého člověka, abyste opět nepropadli depresím.

vztahy

Dávejte pozor na to, o čem se budete povídat s jinými lidmi. Někomu až příliš důvěřujete, ale neměli byste to dělat. Může vás takto nepříjemně podrazit a budete se pak z toho dlouho vzpamatovávat. Trochu obezřetnosti vám jistě nezaškodí.

dobrodružství

Připravte se na střed léta. Tehdy přijde dobrodružství, jaké nemá ve svém životě obdoby. Vnímejte to všechno velmi intenzivně, protože takové bláznovství se vám už tak brzy nepodaří zažít. Mnozí na vás kvůli tomu budou dívat úplně jiným a obdivným pohledem.

M

esačný horoskop pro Štírů na červenec čtěte zde >>

střelec
Neubráníte se tomu, abyste neustále vraceli do své minulosti. Uvědomujete si, že kvůli tomu přicházíte o hodně zážitků, ale těžko se vám s tím bojuje. Potřebujete si uklidit v hlavě a pochopit, co je pro vás aktuální to nejdůležitější. Až pak se budete vědět radovat z léta.

láska

Ve vašem milostném životě se neděje nic speciální. No právě teď potřebujete zažít tento pocit stability, který vám v době tak velmi chyběl. Proto oceníte, že budete mít s přítelem klidné léto. Nezadané Střelkyně by měli zbystřit pozornost při mužích ve znamení Rak, kteří mohou být jejich novou láskou.

vztahy

Nemáte chuť na setkávání s jinými lidmi. Trošku se uzavíráte do sebe a kvůli tomu máte tendenci strávit určitý čas jako introvertka. To by však byla velká chyba, protože byste si kvůli tomu nechali ujít skvělé léto se svými přáteli.

dobrodružství

Zažijete jedno velké překvapení. Postará se o to někdo z vašich kolegů. Když už budete upadat na dobré náladě, tak rychle přiběhnou a vymyslí plán, jak vás vrátit zpět do hry. Díky této osobě nedopadne léto tak katastrofální, jak jste se původně obávali.

Měsíční horoskop pro Střelce na červenec čtěte zde >>

Kozoroh
Na začátku se bláznivě zamilujete. A to ovlivní i všechny následující dny. Velmi dobře víte, že byste se neměli nechat strhnout takovým závratí, ale momentálně nedokáže kontrolovat ani své emoce a ani to, co byste právě měli dělat.

láska

Vůbec jste nečekali, že by něco takového mohlo přijít a že by to bylo až natolik intenzivní. Proto jste nyní tak překvapené z návalu emocí, se kterými se musíte vypořádat. Letní láska není váš styl, ale dobře víte, že tato může přerůst do krásného a dlouhého vztahu.

vztahy

Kvůli novému partnerovi úplně zapomenete na své kamarády a blízké. Bude vám trvat, pokud se nejblíže týdny dohodnete vůbec na jednom setkání s někým jiným než s ním. Jelikož všichni vidí štěstí na vaší tváři, tak vám určitě budou přát a nebudou vám tuto situaci komplikovat.

dobrodružství

Žádná novinka, iv tomto směru bude jednoznačně dominovat láska. Všechny vzrušující momenty zažijete se svým přítelem. Bude pro vás těžké oprostit se od něj a vnímat realitu kolem vás. Proto se snažte toho více naplánovat alespoň při randění s ním.

Měsíční horoskop pro Kozorohů na červenec čtěte zde >>

Vodnář
Naučte se více poslouchat své tělo. To vám bude opět naznačovat vaše limity. Když to budete ignorovat, tak můžete strávit většinu léta nuceným odpočinkem. Pokud se tedy chcete bavit, pracujte na tom hned od prvních červencových týdnů.

láska

Dáváte toho příliš mnoho a téměř nic nedostáváte zpět. Už s tím konečně musíte skoncovat. Zasloužíte si od partnera, aby vás více rozmazloval a dokazoval vám to více romantickými gesty. Dejte si závazek, že ho to naučíte už během tohoto léta a dáte tak vašemu vztahu ještě jednu šanci.

vztahy

Bez hádek to nepůjde. Ale právě ty vám pomohou vyčistit ovzduší a vytřídit si pravých přátel. Naštěstí to nebudou velké spory. Vše proběhne velmi rychle. Pak se situace uklidní, dostanete to pod kontrolu a dále se můžete věnovat důležitějším činnostem.

dobrodružství

Pokud chcete zažít dobrodružství, tak se přestaňte bát. Strach vám zavazuje ruky v mnoha činnostech a dává vám zabrat iv tomto směru. Proto se konečně osvoboďte a najděte si člověka, který vám v tom pomůže. A pak se spustí ta pravá zábava, po které už toužíte.

Měsíční horoskop pro Vodnářů na červenec čtěte zde >>

ryby
Proberete na sebe zodpovědnost za jednu důležitou věc. U některých se to může týkat soukromí, jiné ženy z tohoto znamení zase budou mít více výzev v zaměstnání. To důležité je, abyste to zvládli s klidem a rozvahou, neboť jen tak neuděláte žádnou chybu.

láska

Máte jednoho nápadníka a stále váháte, zda se k sobě hodíte. Proto byste nyní měli využít léto na jeho otestování. Dohodněte se na pár schůzkách a uvidíte, zda se začne mezi vámi to pověstné jiskření. Podle toho se rozhodnete, zda dáte vaší lásce nějakou šanci.

vztahy

Obvykle jste naučené fungovat jako individualistky. No toto léto bude pro vás důležité z hlediska týmové spolupráce. Budou to pro vás nové pocity, ale také díky nim objevíte svou novou stránku. Najednou musíte důvěřovat jiným lidem a spoléhat se, že vás podrží iv těžké chvíli.

dobrodružství

Co tak naplánovat si nějaký výlet nebo dovolenou? Nezůstávejte doma, poznávejte svět a těšte se z každého nového podnětu, který se naučíte. Bude to pro vás výjimečné období, tak si ho užijte a nemyslete na nic špatného, ​​co by vám ho mohlo zkomplikovat. Nic takového totiž nepřijde.

Měsíční horoskop pro Ryby na červenec čtěte zde >>

Připravili jsme pro vás přehled, které znamení by raději spolu neměli ztrácet čas a poohlédnout se po změně.


Redakce radí: Nechce se inspirovat dalšími pozitivními příběhy a uskutečněte i svůj sen.


3 COMMENTS

Exit mobile version