Středa, 29 března, 2023
aktualne

Pořiďte si nový vánoční stromeček a těšte se na letošní Vánoce o to víc

Pokud jste měli možnost vyměnit někdy starý umělý vánoční stromek za nový, který byl kvalitní, hezký a k nerozeznání od živého, jistě víte, jak markantní rozdíl to byl. Pokud ale umělý vánoční stromeček nemáte a rok co rok kupujete živý, nebo máte 15 let starý model, podívejte se na svetstromku.cz a kupte si krásný model, který vám bude doma skutečnou vánoční ozdobou obývacího pokoje.

Je libo jedli, borovici nebo třeba smrk?

Umělé vánoční stromky můžu mít mnoho podob. Hlavní rozdíl je v dřevině, pro kterou se rozhodnete. Typická je jedlička, ale velmi oblíbený je i smrček nebo borovice. Váš vánoční stromeček můžete vybírat i podle výšky. Pokud víte, že jej budete potřebovat kvůli dětem pár let umisťovat vysoko, aby na něj nedosáhly a neshodily ho, vyberte menší typ. Volit můžete i široké nebo úzké stromky, 3D nebo FULL 3D varianty, ale také vánoční stromky v květináči.

Ozdobte vánoční stromeček k obrazu svému

Vánoce jistě dotváří i zajímavé a krásné, pestré vánoční osvětlení na stromek. Zvolit si můžete jednoduché jednobarevné typy ať už v teplé nebo studené bílé barvě, či pestrobarevná světla, jež jsou milovaná zvláště dětmi. Najít můžete i vánoční osvětlení na stromeček, které má mnoho efektů a lze je přepínat za pomoci smartphonu.

Také ozdoby na stromeček jej mohou od jiných velmi odlišit. Jde především o barvu baněk, vánoční ozdoby z přírodních materiálů nebo třeba vánoční špici, kterou umisťujeme na samý vrcholek vánočního stromečku. Dokonce si můžete vyrobit i vánoční ozdoby svépomocí, které může tvořit papír, mohou být háčkované, pečené či vypalované z hlíny.

Kouzlo Vánoc vám pomohou dotvořit i doplňky jako podložka pod vánoční stromeček, adventní věnec, vánoční girlanda nebo třeba věnec na dveře. Vše uvedené najdete na svetstromku.cz.

pr článek

Další články autora