Středa, 29 března, 2023
aktualne

Renovace laku auta – pro dokonalý vzhled a maximální ochranu

Renovace laku auta zajistí, že karoserie vašeho vozidla bude opět bez chybičky. Při běžném provozu je lak vystaven řadě vnějších vlivů a objevuje se poškození. Díky renovaci vás to už však nemusí trápit.

Renovace laku

Renovace laku auta a jeho oživení je soubor detailingových služeb. Vaše auto bude vypadat opět skvěle, a navíc bude lak dlouhodobě chráněn. O renovaci se postarají profesionálové z Renove Cars. Po odstranění poškození následuje aplikace ochrany, přičemž v nabídce jsou kvalitní grafenové a keramické nanopovlaky, které odolají i v těch nejnáročnějších podmínkách. Můžete tak chránit investici vloženou do pořízení vozidla. Finance vložené do renovace se vám vrátí, ať už při běžném užívání vozidla, či v jeho vyšší zůstatkové hodnotě.

Detailing exteriéru

Renovace laku je nabízena ve čtyřech různých programech, od toho nejzákladnějšího až po opravdovou špičku. Základem každého programu je důkladné ruční mytí auta a čištění různých prostorů, podvozku, disků kol a oken. Karoserie je poté připravena na korekci poškození. V závislosti na vybraném programu jde o korekci drobných či středních poškození, případně můžete využít absolutní korekce poškození s důrazem na optickou čistotu laku. Součástí je také strojní čištění světlometů.

Ochrana laku

Jakmile je lak zbaven nečistot a poškození, přichází na řadu aplikace ochrany laku. Jde o různé nanopovlaky, které se liší svými vlastnostmi. Vybírat můžete z jednoletých, dvouletých, či tříletých povlaků. Tou nejlepší variantou je pak grafenový nanopovlak V3, který je stoprocentně chemicky odolný, odolá oděru, redukuje skvrny, je perfektně hladký a lesklý a poskytuje ochranu po dobu sedmi let. Tato investice se vám v budoucnu rozhodně vyplatí.

Renovace laku nabízí skvělé výsledky, díky čemuž budete s lakem vozidla opět spokojení.


Rozsáhlý katalog elektro techniky můžete procházet v katalogu na technika24.cz


pr článek

Další články autora